סוכה ניידת

סוכה  ניידת

העושה סוכתו בראש העגלה…(סוכה ב,ג)

דומה כי המשנה הקדומה נכתבה במיוחד לזמננו עת אמצעי התחבורה זמינים כל כך  וכל עם ישראל יוצא בהמוניו בימי חול המועד לטייל בחיק הטבע ולחזות בנופיה המרהיבים של ארצנו הקדושה מורגש יותר ויותר הצורך של אנשים ומשפחות רבים בסוכה ניידת, כן פשוט סוכה ניידת, סוכה שתוכל להתקפל ולהיכנס לתא המטען של הרכב או אפילו של האוטובוס בקלות ולא תתפוס הרבה מקום שתוכלו להניח בלי שום בעיה גם את שאר הציוד למנגל או לכל דבר אחר שתחפצו אז אל תתקפלו היכנסו לכאן האתר שמוכר לכם סוכה מתקפלת וניידת במחיר הכי זול ותתחילו לתכנן את הטיול שלכם בחג הסוכות הבא עלינו לטובה חג שמח

ההבדל בין סוכה ניידת לסוכה רגילה

קיים הבדל רב בין סוכה ניידת לסוכה רגילה. זה מתבטא בחוזק ,באיכות ועוד אם אתם צריכים סוכה רגילה בשביל הבית ואתם חולמים לגמור עם הפטיש והזיעה לתמיד אל תתפתו לקנות סוכה ניידת היא לא בשביל הבית היא לטיולים עדיף לקנות סוכה טובה וחזקה במקום טוב מאשר לקנות סוכה ניידת אם אתם לא באמת זקוקים לניידות הזו.

 

בעבר היה נהוג לבנות סוכות ניידות לשימוש עוברי דרכים על גבי עגלות המושב.

גם היום ניתן לראות מדי פעם סוכות ניידות שכאלו אך הפעם על גבי מכוניות. אלו  נהוגות בדר"כ ע"י חסידי חב"ד שנוסעים לזיכוי הרבים במצוות נטילת לולב וישיבה בסוכה.

 

סוכה ניידת הוא גם כינוי נפוץ לסוכה מתקפלת, סוכה זו הינה סוכה שמיוצרת במדות מינימליות במיוחד לצורך נשיאה בעת טיולים או בדרכים.

הסוכה הניידת משמשת בעיקר את אלו שרוצים להדר במצוות ישיבה בסוכה אך לא מוותרים על טיול בטבע או נסיעות.

 

*סוכה מתקפלת של סוכות ירושלים.

 

לפוסט על סוכות מתקפלות לחץ כאן.

חיפושים מתאימים לעמוד זה בנושא קניית סוכה:

כתוב/כתבי תגובה